Telefon do firmy budowlanej

+48 539 875 048
+48 602 615 771

adres mailowy firmy As-Bau

biuro@asbau.net

Firma As-Bau ze Śląska

ul. Oleska 36
42-700 Lubliniec

thumb image

Jeżeli w najbliższym czasie planują Państwo remont dachu i do wykonania tej usługi szukają najlepszych dekarzy na Śląsku znajdą ich Państwo w firmie As-Bau. Nasi pracownicy, z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferują następujące możliwości remontu dachu:

  • częściowa wymiana pokrycia dachowego wykonana przy wykorzystaniu tych samych materiałów z jakich wykonane jest dotychczasowe pokrycie,
  • całkowita wymiana pokrycia dachowego, czyli zdjęcie starego pokrycia i nałożenie nowego,
  • montaż nowego pokrycia dachowego na istniejące już pokrycie,
  • remont dachu oraz uzupełnienie i wzmocnienie więźby dachowej,
  • remont dachu oraz wymiana systemu rynien,
  • remont dachu i modernizacja poddasza lub jego przystosowanie do celów mieszkalnych,
  • generalny remont komina.

Nasza firma przed przyjęciem każdego zlecenia wykonuje indywidualną wycenę, która obejmuje: określenie zakresu remontu dachu, pomoc w wyborze odpowiednich materiałów, ustalenie wstępnego kosztu wykonania usługi oraz dogodnego dla obu stron terminu realizacji. Pracujący w naszej firmie dekarze wykonują powierzone im zlecenia sumiennie i fachowo zgodnie z zastosowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa dachu. Do swojej dyspozycji mają najnowocześniejsze i niezawodne narzędzia, które przyspieszają i usprawniają ich pracę, aby każde zlecenie było wykonane w terminie.  Dbając o zadowolenie naszych aktualnych i przyszłych klientów nasi pracownicy ciągle rozwijają swoje umiejętności oraz na bieżąco śledzą wprowadzane nowinki technologiczne związane z pokryciami dachowymi. Doskonale wiemy jak ważną rolę w każdym domu stanowi jego dach dlatego swoim klientom proponujemy wykorzystanie najnowocześniejszych pokryć dachowych, których producenci uwzględniają odporność na ekstremalne warunki pogodowe. Rzetelni pracownicy oraz materiały bardzo wysokiej jakości zapewniają wieloletnią trwałość wszystkich wykonanych przez naszą firmę projektów. Podczas każdego zlecenia nasi pracownicy dbają nie tylko o fachowe wykonanie usługi, ale także porządek na budowie tak, aby klienci nie musieli się martwić o swój ogród lub elementy domu, na którym przeprowadzany jest remont.